Praca

Hľadáte prácu? My hľadáme Vás!

Spoločnosť PIL-STAV, s.r.o. bola založená v roku 2002. Vznikla s úmyslom pozdvihnutia úrovne firiem podporujúcich lokálne a regionálne stavby. Od začiatku pôsobenia bola naša spoločnosť zameraná na predaj a porez reziva a predaj stavebných materiálov. V súčasnosti prevádzkujeme jedno stavebno-obchodné centrum v Prešove, jedno v Sabinove a pílu s výrobou, porezom a predajom dreva, taktiež v Sabinove. V roku 2021 naša spoločnosť otvára ďalšiu prevádzku stavebno-obchodného centra v Prešove.

Naša stratégia smeruje k dynamickému rozvoju obchodných činností v smere dodávok stavebných materiálov a produktov k naším zákazníkom a partnerom. V obchodno-stavebnej oblasti ponúkame zároveň vysokokvalitné služby. Správnosť našej obchodnej stratégie každoročne potvrdzuje dynamickým nárastom obchodného obratu a spokojnosti klientov.

Spoločnosť je po celú dobu svojej histórie známa serióznym prístupom ku všetkým svojim obchodným partnerom a zamestnancom.

Člen aliancie stavebnín ASAS

Po 14-tich rokoch od svojho pôsobenia naša spoločnosť dosiahla významný bod. Stala sa členom Aliancie stavebnín ASAS – celoslovenskej aliancie stavebnín, ktorá sa okrem iného stará o poskytovanie služieb na takej úrovni, aby zefektívnili procesy pri nákupe stavebných materiálov.

Obchodno-projektový špecialista

Do nášho tímu v Prešove hľadáme obchodno-projektového špecialistu strešného centra.

Máš chuť pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti? Disponuješ skúsenosťami z oblasti stavebníctva a stavebných materiálov? Ak ti nechýba ťah na bránku (a to doslova, pretože chodievame pravidelne hrať hokej ) neváhaj nás kontaktovať.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prijíma a realizuje objednávky zákazníkov
  • Objednáva tovar a udržuje stav skladových zásob
  • Jedná s dodávateľmi a so zákazníkmi vo zverenom rozsahu
  • Udržuje chod odbytu a navrhuje zmeny vedúce k jeho zlepšeniu
  • Spolupracuje so zástupcami a ďalšími zložkami a pobočkami

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Zamestnanie na HPP
  • Nadštandardné finančné ohodnotenie vrátane benefitov
  • Technické a obchodné zaškolenie
  • Príjemne pracovné prostredie
  • Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Uchádzač so stredoškolským vzdelaním
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa

Odborný predajca stavebných materiálov

Náš tím sa rozširuje aj v Sabinove!
Hľadáme odborného predajcu stavebných materiálov, ktorého úlohou by bolo zastrešovať dopyt na našej prevádzke.

Ak si komunikatívny, flexibilný a zanietený v oblasti stavebníctva neváhaj nás kontaktovať. Prax v odbore je výhodou, ale nie podmienkou.

  • Predáva, obsluhuje zákazníkov
  • Spracováva ponuky, poskytuje poradenstvo
  • Prijíma a realizuje objednávky
  • Pracuje s pokladňou
  • Objednáva tovar a udržiava skladové zásoby

  • Príjemne pracovné prostredie v mladom kolektíve
  • Firemné kolektívne športové aktivity (cyklistika, turistika, lyžovanie, hokej)