Fischer

Vždy vhodné riešenie

S podielom na predaji asi 75 percent sú fixačné systémy najväčšou divíziou v skupine spoločností fischer. Špecialista na bezpečné a ekonomické upevňovacie a spojovacie prvky pre stavebný priemysel sa za posledných šesť desaťročí stal jedným z lídrov na trhu. Spektrum výrobkov siaha od chemických systémov cez oceľové kotvy až po plastové zátky. Či už sú to ťažké kotvy používané pri stavbe tunelov, mostov alebo elektrární pre profesionálov, alebo hmoždinky pre steny a dutiny pre domácich majstrov: fischer má vhodné riešenie pre každý problém s upevnením.

Produktové portfólio pokrýva viac ako 15 000 článkov. Patria sem okrem iného dynamické kotvy pre zóny zemetrasenia alebo pre silne namáhané budovy, protipožiarne upevnenia, inovatívne fasádne systémy a prvá sklenená tvarovka, kde kotva neprerazí sklo. Široká škála skrutiek, špeciálnych výrobkov pre kompozitné tepelnoizolačné systémy, TZB inštalácie, lepidlá, tesniace materiály, peny alebo vrtáky ukazujú veľkú rozmanitosť fischer upevňovacích systémov.

fischer vyvíja a vyrába svoje vlastné výrobky, hlavne v Nemecku. Spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom individuálnu podporu so širokou škálou rôznych služieb. Širokú škálu zákazníckych služieb týkajúcich sa rozmanitosti produktov dopĺňajú spôsoby uľahčenia a bezpečnosti inštalácií, bezplatný softvér na konštrukciu a návrh, ako aj technické semináre na akadémii fischer. Od zamestnancov skupiny spoločností fischer v Nemecku je zaregistrovaných 20-krát viac patentov na zamestnanca ako priemer nemeckej ekonomiky. Denne sa predá 15,5 milióna fixačných produktov, 11 000 každú minútu. Spoločnosť fischer je tiež držiteľom najvyššieho počtu osvedčení o schválení stavby z celej Európy.

Riešenia pre remeselníkov

Ponúkame širokú škálu upevňovacích riešení pre chemický, oceľový a plastový priemysel. Pokrýva širokú škálu aplikácií so štandardnými produktmi, riešeniami súvisiacimi s projektmi a prispôsobeným špeciálnym požiadavkám. Za tým stojí naše know-how a naše skúsenosti viac ako 60 rokov v technológii kotvenia. Na tom môžete stavať.

Viac nájdete TU.

Riešenia pre domácich majstrov

fischer má správne riešenie pre každú aplikáciu – univerzálne hmoždinky pre každú stenu.

Ktorú hmoždinku mám použiť v dutinových a pevných tehlách alebo doskových materiáloch? Ktorá hmoždinka je vhodná pre moju aplikáciu? Pýtali ste sa niekedy sami seba na tieto otázky a nenašli ste správnu odpoveď na vaše otázky? Čo treba použiť aby vaša nová nástenná skrinka držala na stene tak ako má? Všetky odpovede nájdete medzi našimi produktami.

Riešenia pre projektantov a statikov

Pomáhame projektantom a stavebným inžinierom účinne šetriť čas a peniaze, čo ovplyvňuje všetky fázy výstavby.

V ideálnom prípade sa spolupráca začína v predbežnej fáze, napríklad v ekonomickej optimalizácii kotviacich konštrukcií, pri dimenzovaní špeciálnych konštrukcií alebo pri projektových meraniach.

Všetky bližšie informácie nájdete TU.

fischer DUO-Line – Spojenie sily a inteligencie.

Spojenie sily a inteligencie, kombinácia dvoch zložiek materiálu umožňuje tri funkčné princípy. Prvá kotva, ktorá rozhoduje, či sa rozoprieť, sklopiť alebo zauzlovať. Zrozumiteľný dizajn – jednoduchá zrozumiteľnosť kotvy poskytuje používateľovi pocit bezpečia. Inteligentná dvojzložková kotva ktorá aktivuje optimálny funkčný princíp kotvenia podľa požiadaviek a pokrýva širokú škálu aplikácií a stavebných materiálov.

Viac o technológií DUO-line nájdete TU.

fischer ULTRACUT FBS II – Vysoko výkonná skrutka do betónu pre jednoduchú a komfortnú montáž

fischer ULTRACUT FBS II ponúkajú vysoko výkonné riešenie kotvenia s maximálnou jednoduchosťou inštalácie. Geometria píly umožňuje rýchlu a úspornú inštaláciu. Skrutky do betónu sú vhodné na upevnenie zábradlí, konzol a regálových systémov.

Viac o produktoch ULTRACUT nájdete TU.

Akcie

Vedro DUOPOWER

Veľké balenie hmoždiniek vo vedre.

Montážny box plný cena profi fischer malty

FIS VL 300T vo veľkom HWK boxe.

fischer Zimné malty

Chemické malty od fischera rýchle a odolné voči mrazu.

fischer Zimné peny

Zimné montážne peny od fischera.

Prospekty

Power-Fast II.

Skrutky do dreva a drevotriesky pre rýchlu a flexibilnú aplikáciu.

fischer DUO - Line

Viac sily, viac inteligencie

fischer termoz SV II ecotwist

Inovatívna zahlbovacia ETICS kotva pre všetky druhy stavebných materiálov.

fischer špirálová hmoždinka FID-R

Riešenie pre ploché strechy.

fischer skrutka do betónu ULTRACUT FBS II

Vysoko výkonná skrutka do betónu pre jednoduchú a komfortnú montáž.

fischer ľahký nosníkový systém FLS

Jednoduchý, stabilný a variabilný.
“Smart” system, už aj pre malé rozvody.

Akumulátorový rázový uťahovák FSS 18V

Špecialista pre skrutky do betónu.

fischer termoz CS 8

Ekonomická ETICS skrutkovacia kotva pre všetky druhy izolačných dosiek.