O nás

Naša spoločnosť Pil-Stav s.r.o bola založená v roku 2002. Vznikla s úmyslom pozdvihnutia úrovne firiem podporujúcich lokálne a regionálne stavby. Od začiatku pôsobenia bola naša spoločnosť zameraná na predaj a porez reziva a predaj stavebných materiálov.

V súčasnosti prevádzkujeme jedno stavebno-obchodné centrum v Prešove, jedno v Sabinove a pílu s výrobou, porezom a predajom dreva, taktiež v Sabinove.

pilstav o nas

Po 14-tich rokoch od svojho pôsobenia naša spoločnosť dosiahla významný bod.

Stala sa členom Aliancie stavebnín ASAS – celoslovenskej aliancie stavebnín, ktorá sa okrem iného stará o poskytovanie služieb na takej úrovni, aby zefektívnili procesy pri nákupe stavebných materiálov.

V priebehu posledných šiestich rokov sa sortiment spoločnosti Pil-Stav niekoľkonásobne rozšíril. V ponuke zákazník nájde všetky potrebné stavebné materiály, železiarstvo, farby a laky alebo záhradnú architektúru.

Naša spoločnosť začala prosperovať na základe budovania dobrých obchodných vzťahov s dodávateľmi a partnermi, vďaka čomu našim zákazníkom dokážeme v súčasnosti ponúkať bezkonkurenčné ceny.

Na prvom mieste ste u nás každopádne vy, naši zákazníci. Preto v prípade akýchkoľvek otázok, problémov, nespokojnosti alebo nejasností nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Naši zamestnanci sa vám budú radi venovať.

Tím PIL-STAV

pilstav o nas
pilstav o nas
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac