O nás

Naša spoločnosť Pil-Stav s.r.o bola založená v roku 2002. Od začiatku pôsobenia je naša spoločnosť zameraná na predaj a porez reziva a predaj stavebných materiálov.

V súčasnosti prevádzkujeme dve stavebno-obchodné centrá v Prešove, jedno v Sabinove a pílu s výrobou, porezom a predajom dreva, ktorá je taktiež v Sabinove.

pilstav o nas

Po 14-tich rokoch od svojho pôsobenia naša spoločnosť dosiahla významný bod.

Stala sa členom Aliancie stavebnín ASAS – celoslovenskej aliancie stavebnín, ktorá sa okrem iného stará o poskytovanie služieb na takej úrovni, aby zefektívnila procesy pri nákupe stavebných materiálov.

Táto malá zmena však priniesla veľa výhod. Spoločne ponúkame zákazníkom prvotriedne služby a to najlepšie zo sveta stavebnín. Koncom leta 2021 sme otvorili novú predajňu Asas Pil-Stav Stavebnín v Prešove na Petrovianskej ulici. 

 

V priebehu posledných šiestich rokov sa sortiment spoločnosti Pil-Stav niekoľkonásobne rozšíril. V ponuke zákazník nájde všetky potrebné stavebné materiály, železiarstvo, farby a laky alebo záhradnú architektúru.

Naša spoločnosť prosperuje na základe budovania dobrých obchodných vzťahov s dodávateľmi a partnermi, vďaka čomu našim zákazníkom dokážeme v súčasnosti ponúkať bezkonkurenčné ceny. Vytvárame sieť strategických partnerstiev, vďaka ktorým vám pomáhame využiť váš obchodný potenciál naplno. 

Na prvom mieste ste u nás každopádne vy, naši zákazníci. Preto v prípade akýchkoľvek otázok, problémov, nespokojnosti alebo nejasností nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Naši zamestnanci sa vám budú radi venovať.

Tím PIL-STAV

pilstav o nas
pilstav o nas