O nás

Naša spoločnosť Pil-Stav s.r.o bola založená v roku 2002. Vznikla s úmyslom pozdvihnutia úrovne firiem podporujúcich lokálne a regionálne stavby. Od začiatku pôsobenia bola naša spoločnosť zameraná na predaj a porez reziva a predaj stavebných materiálov.

V súčasnosti prevádzkujeme jedno stavebno-obchodné centrum v Prešove, jedno v Sabinove a pílu s výrobou, porezom a predajom dreva, taktiež v Sabinove.

V priebehu posledných šiestich rokov sa sortiment spoločnosti Pil-Stav niekoľkonásobne rozšíril. V ponuke zákazník nájde všetky potrebné stavebné materiály, železiarstvo, farby a laky alebo záhradnú architektúru.

Naša spoločnosť začala prosperovať na základe budovania dobrých obchodných vzťahov s dodávateľmi a partnermi, vďaka čomu našim zákazníkom dokážeme v súčasnosti ponúkať bezkonkurenčné ceny.

Na prvom mieste ste u nás každopádne vy, naši zákazníci. Preto v prípade akýchkoľvek otázok, problémov, nespokojnosti alebo nejasností nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Naši zamestnanci sa vám budú radi venovať.

Tím PIL-STAV

Podmienky predaja

Vážení zákazníci na základe nového uznesenia Vlády SR č. 808 zo dňa 31.12.2020 budú naše prevádzky (Prešov, Sabinov) v termíne od 11.01.2021 do 07.02.2021 otvorené za účelom vydávania tovarov a materiálov na základe vopred dohodnutého telefonického, alebo online dopytu.

Otváracia doba

Platná od 11.01.2021 do 07.02.2021

Pondelok – Piatok

Otvorené od 7:00 – 16:00

Sobota

Zatvorené

Viac info