Cashback s Wienerbergerom

Ak plánujete výstavbu alebo rekonštrukciu rodinného domu, máme pre vás skvelú novinku!

Pri nákupe produktov Wienerberger máte možnosť získať späť časť svojich peňazí. Týmto spôsobom môžete ušetriť pri nákupe kvalitných a spoľahlivých stavebných materiálov od uvedeného výrobcu. Nakupujte u nás v PIL-STAVE s istotou, že dosiahnete výhody, ktoré sa vám budú hodiť pri vašom stavebnom projekte.

Nakupujte pre váš domov s pocitom odmeny. Získajte späť peniaze pri každom nákupe a užite si tak výhody svojho obľúbeného produktu. Nakupujte s dôverou a čerpajte zároveň výhody, ktoré si zaslúžite pri každom nákupe pre váš dom.

 

Ako to funguje

Skôr ako sa k vám peniaze vrátia je potrebné urobiť pár krokov. V prvom rade požiadajte o cenovú ponuku na nákup produktov pre značku PorothermTondach, a to v čase od 3.4.2023 – 31.5.2023. S vypracovanou cenovou ponukou navštívte stavebniny PIL-STAV do 14.7.2023. Po nákupe zaregistrujete potrebné doklady o kúpe. Na jeden formulár môžete nahrať viacero faktúr a dokladov o zaplatení. Po splnení podmienok a schválení vašej požiadavky vám bude bonus do 28 dní vyplatený.

 

Výška cashbacku

Ak sa rozhodnete pre produkty Tondach alebo Porotherm, môžete získať späť určitú časť peňazí z celkovej zaplatenej sumy. Konkrétne vám pri nákupe produktov Tondach vrátime až 240 eur a pri nákupe produktov Porotherm až do 660 eur, podľa splnenia stanovených podmienok. Nákup produktov Tondach v minimálnej hodnote 3000€ s DPH a viac, vám vráti späť 240€. Pri nákupe produktov Porotherm v minimálnej hodnote 8000€ s DPH a viac, získate späť 480€ a pri nákupe v minimálnej hodnote 11000€ s DPH a viac, to bude spomenutých až 660€. Týmto spôsobom môžete ušetriť pri nákupe kvalitných a spoľahlivých stavebných materiálov od uvedených výrobcov. Môžete sa spoľahnúť na nákup u nás v PIL-STAVE a získať výhody, ktoré vám pomôžu pri realizácii vašej stavby.

 

Cashback registrácia

Registrácia pre cashback je úplne jednoduchá a niet sa čoho obávať. Vyberiete si značku, za ktorú si chcete uplatniť cashback, vyplníte svoje údaje ako sú meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo, e-mail, názov stavebnín PIL-STAV, dátum zakúpenia tovaru a číslo bankového účtu, na ktorý vám bude cashback zaslaný. Napokon nahráte doklady o kúpe, potvrdíte potrebné súhlasy a odošlete. Nezabúdajte na dôležité dátumy kedy si cashback môžete uplatniť a to od 3.4. do 14.7.2023.

 

 

Prečo cashback využiť

Využitie cashbacku pri stavbe domu prináša množstvo výhod. Po prvé, získate určitú sumu peňazí späť z celkovej zaplatenej sumy za stavebné materiály. Týmto spôsobom ušetríte peniaze, ktoré môžete využiť na ďalšie potreby spojené s výstavbou vášho domu.

Okrem toho, vám nákup stavebných materiálov za zvýhodnené ceny umožní výstavbu alebo rekonštrukciu domu s použitím kvalitnejších materiálov. To zabezpečí nielen bezpečnejšiu a spoľahlivejšiu konštrukciu, ale aj úsporu nákladov na dlhodobú prevádzku a údržbu.

Cashback môže tiež pomôcť zvýšiť vašu spokojnosť a pohodlie pri nákupe stavebných materiálov. Vďaka spätnému získaniu peňazí sa budete cítiť spokojnejší s vaším nákupom a budete mať pocit, že ste dostali viac za svoje peniaze.

Využitie cashbacku pri stavbe domu tiež môže byť motiváciou pre vás a vašu rodinu. Získanie späť určitej sumy peňazí môže pomôcť zvýšiť motiváciu pre dokončenie stavby v určenom termíne a s vysokou kvalitou.

Zhrnutie všetkých týchto výhod ukazuje, že využitie cashbacku pri stavbe domu môže byť pre vás veľmi prospešné, pomôže vám ušetriť peniaze a zabezpečiť výstavbu vášho domu s kvalitnými stavebnými materiálmi.

 

Tešíme sa na vás v našich PIL-STAV stavebninách alebo aj na www.pilstav.sk .

Ak plánujete výstavbu alebo rekonštrukciu rodinného domu, máme pre vás skvelú novinku!