Balakryl

Farba Balakryl Uni mat 0160 0,7kg - sivohnedý

  • Číslo položky: 29949
  • Katalógový kód: 00397092
  • Výrobky značky: Balakryl
UNIVERZÁLNA FARBA NA KOV A DREVO
Vyberte si z ďalších variantov
7,90€
Bez DPH:
6,58€
Dostupnosť na predajni
Skladom 5+
Vodou riediteľná vrchná farba na vnútorné a vonkajšie použitie na drevo a kov. Je určená na nové a renovačné vrchné nátery najmä pozinkovaného alebo oceľového plechu, hliníka, medi, ale aj betónu, neglazovanej keramiky, dreva, drevotrieskových dosiek, vláknocementových materiálov, tehál, lepenky, papiera, plastov (najmä ABS, tvrdého PVC), umakartu a ďalších materiálov.

Na plasty neurčitého zloženia, recykláty, mäkčené plasty a rôzne laminované povrchy je potrebné priľnavosť vopred vyskúšať. Nie je však vhodná na nátery PE, PP a teflónu.

Balakryl UNI je možné použiť ako základný aj vrchný náter a po zriedení vodou aj ako napúšťadlo na porézne stavebné materiály. Farba je vhodná na nátery telies ústredného kúrenia, okenných rámov, dverí, zárubní, zábradlia, striech, nábytku a pod.

Receptúra je vhodná aj na nátery hračiek, detského nábytku a podkladov, ktoré prichádzajú do kontaktu so suchými potravinami
Produktové atribúty
Farba Sivohnedá
Hmotnosť 0,7kg
Objem 0,56L
Pretierateľnosť (h) 4-6h
Riedenie Max 5% vody
Výdatnosť 8m2/1L
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazenia webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac