ISOVER

ISOVER EPS 100S - 8cm (3,5m2/7ks)

  • Číslo položky: 14368
  • Katalógový kód: 748400805
  • Výrobky značky: ISOVER
ISOVER EPS 100S - 8cm (3,5m2/7ks)
7,30€
Cena bez DPH
6,08€
Dostupnosť na predajni
Skladom 100+
Izolačné dosky z EPS (expandovaný polystyrén) je ľahká a pevná organická pena, ktorá sa široko používa v európskom stavebníctve, najmä ako tepelná izolácia. Biele izolačné doska si v priebehu 40 rokov používania získala na stavbách pevné miesto pre svoje výborné úžitkové vlastnosti.
Izolačné dosky EPS Isover sú vyrobené pomocou najnovších technológií bez obsahu CFC a HCFC (známe ako freóny). Moderná technológia zabezpečuje stálu kvalitu a minimálnu energetickú náročnosť výroby, čo doskám zaisťuje výborný pomer cena/výkon. Všetky dosky EPS Isover sa vyrábajú v samozhášavom vyhotovení so zvýšenou požiarnou bezpečnosťou.
Izolačné dosky ISOVER EPS 100S sú určené najmä na tepelné izolácie s bežnými požiadavkami na zaťaženie tlakom ako napr. podlahy, ploché strechy a pod. Dosky sú vhodné pre izolačné vrstvy energeticky úsporných stavieb (nízkoenergetické a pasívne domy) s bežnými hrúbkami izolácie 200-500 mm.
Produktové atribúty
Dĺžka 1000mm
Šírka 500mm
Výška 80mm

Sociálne siete

Prečítal(a) som si a súhlasím s Ochrana osobných údajov
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac