Keď sa končí starý rok

 

Toto obdobie je jedno z najkrajších období v roku.

 

Nielenže sme mali Vianoce a všade vládla vianočná nálada, ale blížiacim sa koncom roka mnohí z nás bilancujú. Aký bol uplynulý rok a čo nás čaká v tom novom?

 

Aký rok bol u nás

V PILSTAVE sme ani tento rok nezaháľali a neustále sme prinášali kvalitné produkty a služby, ktorými sme vám chceli zjednodušiť vašu prácu a byť vám nablízku.

 

Odborné poradenstvo

Poskytujeme služby profesionálneho odborného poradenstva, kde vám odporučíme vhodný stavebný materiál pre vaše projekty pomocou rád kvalifikovaných školených predajcov. Vieme navrhnúť tie najlepšie ceny a po detailnej konzultácií vypracujeme cenový rozpočet. Skontaktujeme vás s overenými stavebnými firmami, ktoré patria medzi najlepšie na Slovensku. Riešenie pre každú stavbu berieme vážne, a preto k nemu pristupujeme s individuálnym postupom.

 

Finančné služby

Bezhotovostnou platbou kartou a nákupom na faktúru s dohodnutou splatnosťou vám zjednodušujeme vaše nákupy.

 

Rozvoz a výkladka

V spoločnosti PILSTAV je štandardom, že vám vieme bez problémov zabezpečiť rozvoz a prepravu stavebného materiálu na vopred dohodnuté miesto podľa vašich potrieb. Disponujeme množstvom nákladných áut s mechanickými rukami, ktoré majú polomer dosahu až 12m. Problémy nám nerobia ani nerovné povrchy stavebného prostredia, nakoľko môžeme uskutočniť náklad aj výklad tovaru pomocou JCB manipulátora.

 

 

Požičovňa náradia

Potrebujete niečo opraviť a nechcete si kvôli tomu kupovať náradie? Ani nemusíte. U nás si môžete požičať akékoľvek profesionálne náradie a okrem toho aj prívesné vozíky.

 

Služby na počkanie

Miešanie fasádnych omietok a farieb značiek Ceresit, Cemix, Baumit a Peakstone realizujeme pre vás, našich zákazníkov na počkanie. Rovnako vám na počkanie narežeme polykarbonát – Lexan a príslušenstvo značky Arla. Navyše, za pár minút vám naši zamestnanci pripravia cenovú ponuku materiálu, ktorý na vás čaká pripravený v našom sklade.

 

 

Predaj a porez reziva

To, kde kúpiť tehly, krytinu, komínovú zostavu, to každý vie. Ale kde kúpiť rezivo na krov a iné drevené stavby, ktoré si chcete postaviť, to už celkom jasné nie je. My v PILSTAVe sa vyznáme v spracovaní dreva a sme pripravení odovzdať vám naše dlhoročné skúsenosti v podobe prvotriednych materiálov a výrobkov. Preto, ak potrebujete akýkoľvek produkt z vyššie spomenutého, sme tu pre vás každý pracovný deň.

 

PIL-STAV Café

Pri čakaní na tovar alebo služby sa u nás môžete ponúknuť kvalitnou kávou za symbolické ceny od značky cafe+co priamo na predajni stavebnín.

 

Vernostný program

Byť verný sa oplatí. Aj u nás sa vernosť opláca a pri nákupe tovaru v hodnote minimálne 100 € v našich stavebninách získavate na svoje konto body. Nazbieraný počet bodov si môžete vymeniť za atraktívne odmeny. Stačí si len vybrať zo širokej ponuky odmien, ktoré sú zaradené do vernostného programu.

 

 

E-shop

Aj tento rok nám bežal náš e-shop, ktorý vám uľahčuje vaše nákupy čoraz viac. Z pohodlia domova, v ktoromkoľvek čase, v piatok aj vo sviatok si môžete nakupovať na www.pilstav.sk.

 

Nový rok znamená aj pre nás nové výzvy, aby sme vedeli reagovať na vaše požiadavky a neutíchajúci stavebný bum. Budeme prinášať, nové produkty, ktoré podliehajú novým stavebným trendom. Dobrý tím je základ úspešnej spolupráce. Sme radi, že ho vytvárame práve s vami.

 

Ďakujeme za vašu priazeň v roku odchádzajúcom a tešíme sa na všetko dobré, čo nás čaká v roku nasledujúcom!

Toto obdobie je jedno z najkrajších období v roku.