Novinka
COLOR COMPANY

Protiplesňová penetrácia 5L

  • Číslo položky: 3463
  • Katalógový kód: CC10017257
  • Výrobky značky: COLOR COMPANY
Protiplesňová penetrácia do interiéru (5L)
Vyberte si z ďalších variantov
22,30€
Cena bez DPH
18,58€
Dostupnosť na predajni
Skladom 5+
Hĺbková akrylátová penetrácia je vysokoúčinný penetračný náter, ktorý preniká do hĺbky podkladu, spevňuje povrch, obmedzuje tvorbu plesní a zároveň pôsobí preventívne proti vzniku plesní v interiéri. Penetrácia je určená na savé podklady ako sú omietka, sadrokartón, betón, vápenné, vápenno cementové, cementové a disperzné omietky v interiéri. Penetrácia zjednocuje nekompaktné časti podkladu, zvyšuje priľnavosť k vrchnému náteru, znižuje savosť povrchu a následne povrch zostáva paropriepustný. Pre zlepšenie protiplesňového účinku aplikujte na postihnuté miesta plesňou najskôr prípravkok Plesnistop a až potom aplikujte na povrch protiplesňovú penetráciu. Takýmto spôsobom dlhodobo znížite tvorbu plesni.

Aplikácia: Povrch musí byť dokonale očistený od prachu a od rôznych nečistôt, mastnoty, suchý a vyzretý. Penetračný prípravok sa neriedi, prípadne sa môže riediť vodou v pomere 1:1 pri veľmi savých podkladoch. Aplikuje sa pri teplote od + 5°C do +25°C. Povrch má byť penetračným prípravkom nasýtený, ale na povrchu nesmie zostať vrstva nevstrebaného prípravku. Aplikuje sa štetcom alebo valčekom. Pracovné prostriedky ihneď po ukončení práce umyte vodou.
Produktové atribúty
Hmotnosť 5kg
Objem 5L
Riedenie 1:1 s vodou
Výdatnosť 25-50m2/1L

Sociálne siete

Prečítal(a) som si a súhlasím s Ochrana osobných údajov
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac