Sika

SIKA floor 2 SynTop natural 25 kg

  • Číslo položky: 18862
  • Katalógový kód: 405027
  • Výrobky značky: Sika
Prášková vsypová zmes do betónu Sikafloor-2 SynTop Natura pre zvýšenie povrchovej odolnosti betónu, vhodná pre pancierové betónové podlahy
16,96€
Cena bez DPH
14,13€
Dostupnosť na predajni
Skladom 5+
Vsyp do betónu Sikafloor-2 SynTop Natural (Sika® PANBEX® F2) je predmiešaná cementová ohňovzdorná prášková zmes obsahujúca triedené nemetalické plnivá na báze spekaných oxidov, špeciálne cementy a kompatibilné chemické prísady. Sika® Sikafloor-2 SynTop Natural sa používa na vytvorenie vysoko odolného povrchu betónových monolitických podláh.


Okamžite po obvyklej úprave betónovej nosnej dosky sa Sikafloor-2 SynTop Natural vsype do čerstvej betónovej zmesi. Opakovaným hladením sa vytvorí odolný, hladký a húževnatý povrch s prirodzenou protisklznosťou. Nášľapná vrstva vystužená vsypom Sikafloor-2 SynTop Natural poskytuje zvýšenú odolnosť voči vsakovaniu olejov a tukov.


Použitie :


Sikafloor-2 SynTop Natural sa používa:Vytvorenie vysoko odolného povrchu betónových monolitických podláh
V skladoch, výrobniach, dielňach, nákupných centrách atď

Vlastnosti/výhody:Odolný voči vysokému prevádzkovému zaťaženiu
Bezprašný
Cenovo výhodný
Rýchla realizácia
Zaručená kvalita –výroba mimo stavby
Bez nárokov na údržbu

Postup aplikácie:


Sikafloor-2 SynTop Natural sa vsype a zahladí do čerstvo položenej betónovej dosky v jednom alebo dvoch krokoch v celkovom množstve 5kg/m2 . Pre menšie zaťaženie je vhodné použitie výrobku Sikafloor-2 SynTop Natural alebo zníženie dávky Sikafloor-2 SynTop Natural na 3kg/m2 . Ihneď po odstránení výpotkovejvody sa rovnomerne aplikuje prvá polovica určeného množstva zmesi (2.5kg/m2 alebo 1.5kg/m2) a zapracuje sa ručnými hladidlami do povrchu. Bezprostredne potom sa rovnakým spôsobom spracuje druhá polovica zmesi. Na dosiahnutie konečnej mechanickej úpravy nášľapnej vrstvy sa používajú strojové rotačné hladičky. Proces hladenia sa niekoľko krát opakuje v nadväznosti na postupnom tvrdnutí betónovej dosky. Čerstvo dokončenú podlahu je nutné ošetriť a uzatvoriť vhodným prostriedkom Sika. Tento číry roztok dáva povrchu významné dodatočné vytvrdenie, bezprašnosť a naviac znižuje prirodzenú nasiakavosť. Zmrašťovacie škáry sa vytvárajú do dvoch dní po vyhotovení podlahy. Ako všeobecný dôsledok opakovaného strojového hladenia, ktoré vnáša do pov rchu napätie, sana podlahe môžu objaviť jemné mikrotrhlinky. Tento sprievodný jav je typický pre betónové strojovo hladené povrchy a nemá na úžitkové vlastnosti podlahy negatívny vplyv. Výber vhodného výrobku konzultujte so Sika technickým oddelením.
Produktové atribúty
Hmotnosť 25kg

Sociálne siete

Prečítal(a) som si a súhlasím s Ochrana osobných údajov
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac