Vernostný program
Sika

SIKAMur InjectoCream 100, 600ml - injektážna hmota

  • Číslo položky: 17970
  • Katalógový kód: 175182
  • Výrobky značky: Sika
SikaMur® InjectoCream-100 je nový koncept na riešenie problému vzlínajúcej vlhkosti. SikaMur® InjectoCream-100 je vodu odpudzujúca krémová hmota, ktorá sa dodáva v 600 ml monoporciách alebo v 300 ml kartušiach. Nanáša sa do série otvorov navŕtaných do vrstvy malty v tehlovom murive za pomoci bežných tmeliacich pištolí na monoporcie a na kartuše - žiadne vstrekovacie pumpy nie sú potrebné. Po naaplikovaní do vrstvy malty sa SikaMur® InjectoCream-100 rozšíri difúziou vo vlhkom murive, aby vytvoril bariéru odpudzujúcu vodu a bránil ďalšiemu vzlínaniu vlhkosti v murive. SikaMur® InjectoCream-100 spĺňa požiadavky WTA Smernica 4-4-04/D “Injektovanie murív z dôvodu zabránenia vzlínania kapilárnej vlhkosti”.
24,48€
Cena bez DPH
20,40€
Dostupnosť na predajni
Skladom 5+
nakupuj a uzivaj
Jednoduchá aplikácia (nízke riziko aplikačných chýb, nízke nároky na skúsenosti s aplikáciou).
1-komponentný, pripravený na použitie.
Rýchla aplikácia (nepotrebuje dvojité vŕtanie, nepotrebuje čakanie, ako pri injektovaní pod tlakom alebo gravitačnom injektovaní).

Nie je potrebné dočasné utesňovanie injektážnych otvorov (ako pri tlakových injektážach).
Rýchle plnenie otvorov (nie je potrebný čas ako pri pumpovaní tlakovým systémom, resp. nie je potrebné opätovné napĺňanie nádob ako pri gravitačných spôsoboch injektovania).
Rovnomerne aplikované množstvo (jednoduchá kalkulácia potrebného materiálu).
Nevyžaduje použitie špeciálnych púmp a zariadení.
Proces nespôsobuje neporiadok a znečisťovanie staveniska (žiadne tekutiny neunikajú cez ventily, dutiny a pod. a netvoria sa kaluže).
Koncentrovaný produkt s takmer 80% podielom aktívnych zložiek (menšie množstvo neaktívnej nosnej látky sa dostáva do muriva - oveľa efektívnejší výsledok ako u menej koncentrovaných látok).
Produktové atribúty
Hmotnosť 400g
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac