Novinka
STREND PRO

ST - Plotostrih Worcraft WPHT132, 600W, cut.510/16 mm, na ži

  • Číslo položky: 29457
  • Katalógový kód: 111588
  • Výrobky značky: STREND PRO
Plotostrih Worcraft WPHT132, 600W, cut.510/16 mm, na živý plot
52,99€
Cena bez DPH
44,16€
Dostupnosť na predajni
Skladom 1+
Elektrický plotostrih Worcraft WPHT132 je vhodným pomocníkom pri strihaní a úprave živých plotov, kríkov a tráv. Ocení ho každý správny záhradkár, pretože jednoducho udrží záhradu upravenú. Keďže ide o elektrický typ plotostrihu, nízku hmotnosť a tichú prevádzku oproti benzínovým plotostrihom, máte zaručenú. Jediné čo musíte spraviť je zapojiť kábel plotostrihu do siete napájania s jednofázovým striedavým prúdom a napätím 230 V.

Tento plotostrih disponuje príkonom 600 W. Jeho motor vo voľnobehu dosahuje rýchlosť otáčok 1 700 min-1. To z neho robí silného hráča v kategórii plotostrihov, ktorý je vybavený lištou dlhou 51 cm. Pre Vašu ochranu pri práci tento plotostrih obsahuje aj bezpečnostnú brzdu čepelí, ktorá sa zastaví do 0,5 s. Komfort pri strihaní zaručí aj rukoväť, ktorá padne do každej ruky.

Obsah balenia: ­

Bezpečnostný kryt čepele
Čepeľ
Ochranný kryt
Predná rukoväť s ON/OFF vypínačom
Zadná rukoväť s ON/OFF vypínačom
Držiak kábla
Kábel a zástrčka
Skrutky na upevnenie bezpečnostného krytu
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac