Výhody nákupu na e-shope

 

Rýchla doba vyžaduje rýchlu schopnosť adaptácie. To je dôvod, prečo sme preniesli predajňu stavebnín do online sveta. Leto 2021 bude pre nás navždy významným míľnikom, nakoľko sme sa pripojili k vizualite aliancie ASAS a následne spustili vlastný e-shop, ktorého výhody opíšeme v tomto článku. 

 

Nakupovanie z pohodlia domova

Nebaví Vás stáť v dlhých radách pri pokladni a následne na parkovisku premýšľať, ako poskladať všetok tovar do auta? Vyskúšajte rýchle a efektívne nakupovanie cez náš e-shop, na ktorom si máte možnosť pozrieť najnovšie produkty od popredných výrobcov. Nakupujte v pohodlí domova a potrebný tovar si objednajte jednoducho cez mobil, tablet alebo počítač. Od online sveta stavebnín Vás delí už len pár kliknutí.

S dopravou si už nemusíte lámať hlavu, pretože celý nákup dovezieme až k Vám domov, alebo priamo na stavbu. Vďaka našim komplexným službám, ktoré sa vzťahujú aj na online objednávky, tak ušetríte nie len veľa času, ale najmä najazdených kilometrov.

 

 

Nákupy

Náš e-shope neprináša len značnú úsporu času, ale aj peňazí, pretože ponúkame akciové ceny a objektívne zľavy. Vďaka našim dodávateľom sme schopní ponúkať tie najnižšie ceny v okolí.

Svet akcií a výhodných ponúk pravidelne prezentujeme prostredníctvom letákov a rôznych tlačovín, ktoré nájdete na našom e-shope, alebo po prihlásení sa na odber noviniek pomocou newslettra. Akcie, zľavy a novinky tak budete dostávať priamo do Vašej e-mailovej schránky.

Aliancia stavebnín ASAS, každoročne organizuje vernostný program, vďaka ktorému už nákup nebude len obyčajným nákupom. Pri nákupe tovaru nad 100 eur u člena aliancie ASAS od vybraných dodávateľov, ktorí sú zaradení do vernostného programu, Vám na osobnom účte pribudne jeden bod.

Za nazbierané body si môžete v katalógu odmien na webovej stránke www.nakupujauzivaj.sk vybrať zaujímavé odmeny. Samozrejme, aj vaše obľúbené stavebniny Pilstav sú jedným z členov aliancie stavebnín. Čo to pre vás znamená? Že aj v našich stavebninách tak môžete zrealizovať ten najlepší a najvýhodnejší nákup.

 

 

Cenová kalkulačka a sortiment

Pre výpočet cenovej kalkulácie stačí kliknúť na náš eshop www.pilstav.sk. Prostredníctvom formuláru vyplníte o aký tovar, alebo o akú službu máte záujem, zanechajte nám Vaše údaje a požiadavky, a my Vás budeme spätne kontaktovať. Cenovú kalkuláciu Vám pripravíme ZDARMA.

Medzi ďalšie benefity online nakupovania patrí to, že si všetky potrebné informácie o produktoch nájdete na jednom mieste a to priamo na našom e-shope. Porovnáte si tak mnoho výrobkov bez nutnosti dodatočného hľadania na internete. Pri akýchkoľvek otázkach nás môžete kontaktovať a využiť naše poradenské služby.

 

Celý sortiment je rozdelený prehľadne v jedenástich kategóriách. U nás nájdete všetko potrebné na realizáciu kompletnej výstavby domu (hrubá stavba, zatepľovacie systémy, suchá stavba, atď.). Ak ste sa rozhodli pre rekonštrukciu, tak potom ste prišli na správne miesto. Kompletný výber sortimentu najvyššej kvality nájdete TU.  

Samozrejme, že pri výstavbe to nekončí. Každý šikovný majster potrebuje spoľahlivé náradie. Výrobcovia ako Stanley, alebo DeWalt spĺňajú aj tie najprísnejšie požiadavky, čo sa odzrkadľuje na kvalite výrobkov. Záhradné centrum v sebe ukrýva sortiment, ktorý využijete na zveľadenie exteriérov, z ktorých si vytvoríte malé majstrovské diela.

 

 

Pri akýchkoľvek otázkach nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám so všetkým pomôžeme.

 

Váš Pil-Stav.

 

Rýchla doba vyžaduje rýchlu schopnosť adaptácie. To je dôvod, prečo sme preniesli predajňu stavebnín do online sveta. Leto 2021 bude pre nás navždy významným míľnikom, nakoľko sme sa pripojili k vizualite aliancie ASAS a následne spustili vlastný e-shop, ktorého výhody opíšeme v tomto článku.
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazenia webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac